Logo

O FIRMIE

PPW „PROMEX Sp. z o.o.” Spółka Komandytowa

PPW „PROMEX Sp. z o.o.” Spółka Komandytowa wpisem do rejestru handlowego z dnia 03.04.1989r ( sygn. Akt RHB – 2543 ) rozpoczęło działalność na ogólnopolskim rynku budowlano – inwestycyjnym, stawiając sobie za cel, uczestnictwo w pełnym procesie inwestycyjnym, to jest w kolejnych jego fazach: od programowania i projektowania do realizacji i eksploatacji obiektów budowlanych.

Dla realizacji celów firma PROMEX zatrudnia i współpracuje z profesjonalną i doświadczoną kadrą techniczną z każdej specjalności występującej w procesie inwestycyjnym, nie szczędząc środków finansowych na stałe podnoszenie jej kwalifikacji.

W latach 1999/2000 własnym staraniem i z własnych środków firma PROMEX wybudowała swoją stałą siedzibę z lokalizacją w centrum Gdańska-Wrzeszcza o łącznej pow. użytkowej ok. 350,0 m.kw. Pozwoliło to na zorganizowanie nowocześnie wyposażonych i oprogramowanych stanowisk pracy dla zespołów projektowych: technologia, architektura, konstrukcje budowlane, instalacje elektryczne i sanitarne a także zaplecza serwisowego. Ponadto w siedzibie firmy znajduje się sala konferencyjna, archiwum, tajna kancelaria oraz zaplecze administracyjne firmy.